Home / Produkte / Krema / KREM KERMILLI (SNAIL) ANTI-AKNE

KREM KERMILLI (SNAIL) ANTI-AKNE

121-snal-acneCilat janë përfitimet e krem Kërmill?

Përdoret për te gjitha inflamacionet e lekures
Zonat e kuqe,
Gërvishjet
Ngroh lëkurën

Largon carimin lëkurës duke rregulluar cdo problem
Kuron shenjat e dukshme në lëkurë.

Pastron zonën e përflakur te akneve
Hidraton lëkurën

Redukton skuqje dhe ënjtjet e lekures
Redukton Gungat ne lekur
Largon tersisht njollat e mbetura prej kohesh ne lekur
-I jep freski lëkurës brenda 24orëve

——————————-

80gr- 6

_______________________________________________________________________________________

Produktet tona mund te blihen me porosi.

www.dizajniislam.com

“SHËNDETI MË I MIRË PËR NJËRIUN ËSHTË PRAKTIKIMI I KURANIT DHE SUNNETIT”

Përmes agjentëve tanë, produktet tona mund të blihen në Tiranë, Shkup, dhe në tërë Europen me postë nga Austria, Si dhe në të gjithë Kosovën.

Për tër teritorin e Kosovës për vetëm 3€ Transporti deri te Shpia

Na kontaktoni:

Tel.: +377 (0) 45 361 013 ose +386 (0) 49 831 762

E-Mail: [email protected]

libraria 2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Get Widget