Home / Produkte / Krema (page 2)

Krema

Krem Anti Akne + Sapunë Herbal

Hemani-acne-krem

Përmbajtja: Produkti përmban vaj esencial e pemë 2 % , Vaji organik të cilësisë biodinamike dhe vaj esencial të mandarinës ( Citrus reticulata ) ,ekstrakt i kumak ( Calendula officinalis ) , talk , oksid zinku , dioksid titaniumi , ...

Read More »

KREM ARGANI KUNDËR PLAKJËS SË LËKURËS

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Krem Argani vepron duke siguruar dhe ushqyer lëkurën dhe nxit rrjedhjen e gjakut dhe ndihmon në rigjenerimin e tërsishëm të lëkurës. Dobitë: -Ndihmonë për ta stabilizuar hidratimin e qelizave të lëkurës -Ndihmonë procesin e largimit të qelizave të vdekura duke ...

Read More »

SNAKE KREM E VAJI NATE KUNDËR RRUDHAVE DHE AKNEVE

121snake-nate

Snake Kremi dhe Vaji për natën është hidratues i lëkurës. Ky lloj kremi dhe vaji është më i miri për përdorimin për lëkura të pjekur me rrudha me akne dhe të thara. E Pastron lëkuren E Rregullon lëkuren E Detoksiton ...

Read More »

Snake oil & Cream DAY (Krem & vaj Gjarpëri DITE)

121-Snake-dite

Përbërja e Snake krem & vaji është 100% natyrale dedikuar për përfshirjen në regjinerimin për kujdesin e lëkurës tuaj. Kur aplikohet në fytyrë ky lloj Kremi redukton rrudhat Ushqen lëkurën me vitaminë A dhe qetëson atë Përshpejton formimin e qelizave ...

Read More »

VAZOLINA KUNDËR MIGRENËS DHE REUMATIZMIT

121VAZOLIN

Kremi I kokrrës së begatshme (Farës së Zezë) është kremi më i mirë që ka katër efekte baz si: -Kuron Reumatizmin në kyqe -Kuron qarjet e themrave -Kuron qarjet e duarëve-gishtave -Kuron Migrenen edhe dhimbjet e kokës Kremi bimor nga ...

Read More »

KREMI I FARËS SË ZEZË PËR TRUP

121-krem-body

Kremi i farës së zezë është 100% natyrorë për trajtimin e cdo lloj lëkure në mënyr të leht efikase duke ndihmuar lëkurën tuaj të ketë linja të forta. Kremi i farës së zezë depërton deri në thëllsin e lëkurës duke ...

Read More »

Sliming Krem per hollim te shpejt

121Krem-slim

Slimin Kream është një produkt i fuqishëm për humbje peshe sidomos për gjinin femrore Sliming Kream djeg yndyrat dhe dhjamrat në mënyr të shpejt dhe efikase pa pasur nevoi të merakoseni se cfar ushqimesh kosumoni. Sliming Kram i largon trupit ...

Read More »

KREM KERMILLI (SNAIL) ANTI-AKNE

121-snal-acne

Cilat janë përfitimet e krem Kërmill? Përdoret për te gjitha inflamacionet e lekures Zonat e kuqe, Gërvishjet Ngroh lëkurën Largon carimin lëkurës duke rregulluar cdo problem Kuron shenjat e dukshme në lëkurë. Pastron zonën e përflakur te akneve Hidraton lëkurën ...

Read More »

KREM HUDHËRE KUNDËR SHENJAVE DHE PLAKJES

121KREM-HUDHRE

Rrudhat janë pjesë e procesit natyror plakjes.Prandaj ato duhet të pranohen si të tilla. Kremi me ektrakte të hudhrës është 100% natyral zbardhues edhe kundër rrudhave. Kremi me ektrakte të hudhrës i jep shëndet lëkures tuaj duke ushqyer me të ...

Read More »

KREM NGA HUDHËRA KUNDËR PIKLAVE NË LËKURË

121-krem-pikla

Kremi me ekstrakte të hudhrës arrin efektin e dëshiruar brenda 7 dite përdorimi duke zbardhur fytyrën tuaj dhe larguar piklat në lëkurë. Kremi është krem i cili zbardh lëkuren tuaj dhe largon piklat nga ajo. Përbërsit tjer të tij janë: ...

Read More »

Krem zbardhues (Beauty Skin Whitening Cream)

121photo-311

Krem për zbardhim të bukur të lëkurës me farën e zezë është projektuar për të zvogëluar pamjen e rrudhave; për të krijuar një pamje rinore tërheqëse. Pas pastrimit të fytyrës, aplikoni një sasi të vogël të kremit mbi fytyrën. Përdorni ...

Read More »

Krem natyrore pastrim zbardhjen (Natural whitening scrub)

photo-31

Një pastrim qetësues dhe natyral që pastron thellë lëkurën tuaj me përfitimet e shtuara nga kastraveci dhe formulat bimor. Veprimi i butë i kremit largon papastërtitë dhe heq qelizat e vdekura, të thatë nga sipërfaqja e lëkurës tuaj. Vaji natyror ...

Read More »

GEL ALOE VERA KUNDER RRUDHAVE RRETH SYRIT

s gel aloe vera

GEL ALOE VERA KUNDËR RRUDHAVE TË SYRIT Ky Gel është pasuruar me përbërësit natyral Aloe Vera kry i cili është i njohur për parandalimin e plakjes së lëkurës, duke hequr qelizat e vdekura duke hidratuar lëkurën në mënyr natyrore. Laboratori ...

Read More »

GINGER KREM PER HOLLIM (suksesi i garantuar brenda 10 dite)

121ginger-krem

Ginger Krem për hollim Ginger Kream është një produkt i fuqishëm për humbje peshe sidomos për gjinin femrore Ginger Kream djeg yndyrat dhe dhjamrat në mënyr të shpejt dhe efikase pa pasur nevoi të merakoseni se cfar ushqimesh kosumoni. Ginger ...

Read More »